RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy.

Czym jest RODO?

RODO czyli Ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych. Rozporządzenie unijne, zawierające przepisy o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz przepisy o swobodnym przepływie danych osobowych.

Jakie dane osobowe przechowujemy?

Na serwerze przechowujemy Twój adres email jaki podałeś przy rejestracji konta na forum serwera. Jest to nam potrzebne w celach komunikacji a także weryfikacji. Przechujemy Twój adres IP zarówno z forum jak i z serwera. Służy nam on do weryfikacji podczas utraty konta a także do walki z niepoprawnym wykorzystaniem serwera (tworzenie multikont). W naszym sklepie pozwalającym na doładowania konta zapisywane są adresy email w celu weryfikacji płatności w sytuacji gdy wystąpił problem podczas jej finalizacji.

Kto jest administratorem danych osobowy?

Administratorem danych osobowych jest Szymon Szymański, NIP 5223132209 REGON 380844999

Masz prawo do:

- Zażądania usunięcia Twoich wszystkich danych

- Otrzymania kopii swoich danych po odpowiedniej weryfikacji

- Aktualizacji danych osobowych

Kontakt z administracją

W celu skontaktowania się z administracją wejdź na serwer TeamSpeak3 ts.classicmc.pl lub skontaktuj się przez email [email protected]


ClassicMC.pl nie udostępnia Twoich danych osobowych osobom postronnym.